Два броя / Дамска риза от памук в райе
Поради новите правила за заплащане на обновяванията на обявите, моля разгледайте и последните страници на профила ми, обявите са активни и евтини.
1. Колаж / L / XL - Дамска лятна риза от много фин индийски памук с Розова ламена нишка. Цената е крайна 24,99лв. Втален силует, къси ръкави, яката е отворена и разкошна. Цветовата гама е весела и ярка. Много приятна за носене, лека, не поти и привлича погледите.
Рамене 38см
ГО 55см едностранно
Талия 48см едностранно
Долу 56см едностранно
Дължина 62см
2. Колаж / L / 2XL - Дамска памучна риза "Trend". Цената е крайна 24,99лв.
Дамска риза, вталена с елегантен силует, в зелено и бяло на дискретни вертикални райета, издължаващи фигурата. Материята е 100% памук. Без дефекти и етикет.
Рамене 41см
Ръкави 43см
ГО 56см едностранно
Талия 51см
Ханш 58см
Дължина 64см
Моля, разгледайте и другите обяви и последвайте профила. При покупка за над 90лв, поемам част от доставката до офис на Еконт и правя отстъпка от общата цена, така цената за доставката не изглежда твърде непосилна. Приятно разглеждане. Продажбата е с благотворителна цел, цената е крайна. Благодаря за вниманието и отделеното време 🙂
Преглеждания: 456
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.