HikVision HWT-T120-P 2MPx HD-TVI AHD HD-CVI HDTVI 4В1 Водоустойчива Камера EXIR Нощно Виждане 103°
Извън страната Наблюдавай
Публикувана/обновена на 04 май в 08:59 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача
Камерата е водоустойчива и е подходяща и за външен монтаж!
Ето някои от характеристиките и предимствата на технологията EXIR:
Тип: Analog
Сензор тип: CMOS
Резолюция: 2 MPx
Фокално разстояние: 2.8мм,
Ъгъл на виждане: 103°
Минимална осветеност: lx:0.01 Lux@(F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR
IR осветление: EXIR 2.0, smart IR, up to 20 m IR distance
Максимална резолюция: 1920 x 1080
Скорост на предаване на кадри: 25fps
Безжична мрежа: Day/Night switch
Входни/Изходни портове:4 in 1 video output (switchable TVI/AHD/CVI/CVBS)
Захранване:12Vdc/4W
Нощно виждане: Да
Размери: 85.4 x 76.12 мм