Автотенекеджия с опит за работа във Великобритания

гр. София Публикувана/обновена на 09 юли в 10:48 ч.

Търси се авто-тенекеджия или бояджия с опит за работа във Великобритания!

Elite Auto Centre има свободни позиции за тенекеджия и подготовчик на автомобили за боя / бояджия.
Работи се като само-осигурено лице по смисъла на Английското законодателство.
Elite Auto Centre разполага с 2 сервиза на територията на Peterborough, UK

Основно ниво на Английски език е задължително!

Отговорности:

- Изчукване, заваряване, изработване и напасване на нови детайли по образец, китосване, шкурене;
- Разоборудване на автомобили преди постъпването им в бояджийно отделение;
-Боядисване
- Ремонт на метални детайли (калници, врати, капаци и др.) чрез изчукване, заваряване, точкуване;
- Разоборудване на автомобила за извършване на допълнителен огледи от застрахователните компании;
- Поддържа и наблюдава поверените му инструменти/апаратура;

Изисквания за позиция:

- Опит на подобна позиция;
- Концентрация и внимание, за постигане на отлично качество на извършеният ремонт;
- Умения за работа в екип, добра комуникативност;
-Минимум основно ниво на Английски език

Ние Ви предлагаме:
- Перспективна работа в престижна компания;
- Възможности за професионално развитие;
- 5 работни дни на седмица ( 8:30 - 5:30) като и всяка втора Събота се работи ( 8:00 - 14:00)

- Стартово £400 на работна седмица за първият един месец
- От вторият месец заплащането е £500 на работна седмица. Зависимост от опита Ви заплащането се увеличава!

- Работа в чиста работна среда, с оборудване, материали и консумативи, от водещите компании в авторепаратура;

Компанията ще поеме пътят Ви до Великобритания и квартирата за първият един месец!

Ако желаете да работите с нас и отговаряте на нашите изисквания, моля изпращайте CV на Английски език до имейл:
work@fastdespatch.co.uk
или пишете на страницата.

Автотенекеджия с опит за работа във Великобритания, снимка 2
Автотенекеджия с опит за работа във Великобритания, снимка 3
Преглеждания: 363