СТОЙКА ЗА ТЕЛЕВИЗОР 17-55"/ AN-T1903MX → Обява 31007955
СТОЙКА ЗА ТЕЛЕВИЗОР 17-55"/ AN-T1903MX
гр. Русе, Възраждане Наблюдавай
Публикувана/обновена на 28 април в 17:45 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача
Универсална стойка за телевизор с размер на екрана от 17" до 55"инча, подходяща за всички видове телевизори като LCD, LED и плазмени. Предназначена е за стенен монтаж.
Характеристики:
  • Товароносимост: до 30 кг
  • Отстояние от стената (min-max): 65мм - 190 мм
  • Вертикално регулиране (min-max): - 15 до 15 градуса
  • Хоризонтално завъртане : 180 градуса
  • Разстояние между отворите (min-max): 75 - 400 мм