Покривало за предно стъкло на кола или бус, XTROBB, UV защита, против нагряване
Покривало за предно стъкло на кола или бус, XTROBB, UV защита, против слънце през лятото или замръзване през зимата
1. Покривало за кола: 183 x 80 см - Цена: 7.80 евро
2 Покривало за бус: 200 х 100 см - Цена: 12.80 евро
Покривало за предно стъкло XTROBB 27186 е практично и качествено решение за защита на автомобила през всички сезони. То предпазва стъклото от замръзване през зимата, от силно слънце и UV лъчи през лятото, както и от прах, листа и замърсявания. Спестява време и усилия при почистване на стъклото и осигурява по-комфортно потегляне във всякакви атмосферни условия. Изработено от висококачествени, устойчиви на атмосферни влияния материали, покривалото запазва формата и защитните си свойства дори при интензивна употреба. Универсалният размер 183x80 см го прави подходящо за повечето леки автомобили. Лесно се поставя и фиксира стабилно, без риск от приплъзване по време на вятър или валежи.
Предимства:
- Защита от замръзване и скреж през зимата
- Ефективна UV защита и намаляване на нагряването през лятото
- Предпазва от прах, листа, смола и замърсявания
- Спестява време от почистване и стъргане на стъклото
- Лесен монтаж и демонтаж
- Компактно сгъване за удобно съхранение
Приложение:
Подходящо за целогодишна употреба - през зимата срещу лед и сняг, а през лятото срещу силно слънце и прегряване на купето.
Технически данни:
- Марка: XTROBB
- Тип: покривало за предно стъкло
- Размери: 183 x 80 см за покривало за кола или джип
- Размери: 200x 100 см за покривало за бус, микробус, SUV
- Приложение: универсално
- Функции: UV защита, защита от замръзване
- Материал: многослоен, устойчив на атмосферни условия
- Цвят: тъмен (универсален)
- Арт. №: UNI-09554
- Код на производител: ITPL027186
- Баркод: 5904665714706
- Опаковка: плик
Инструкции за употреба:
- Използвайте по предназначение.
- Преди монтаж се уверете, че повърхността на стъклото, каросерията и огледалата е чиста, за да избегнете надрасквания.
- Преди всяка употреба проверявайте дали калъфите не са повредени, например за разкъсвания, които биха могли да намалят ефективността им.
- Не използвайте, ако крепежните елементи са повредени или ако има видими ожулвания.
- Съхранявайте калъфите на сухо място, когато са сгънати - за предпочитане в жабката или багажника.
- След като свалите калъфите от автомобила, ако са мокри, подсушете ги, преди да ги приберете, за да предотвратите образуването на мухъл.
- Калъфите трябва да бъдат напълно свалени от автомобила преди шофиране, за да се осигури пълна видимост и безопасно шофиране.
- Не използвайте калъфите върху мокри прозорци и огледала, тъй като могат да замръзнат при допир.
- Не перете калъфите - тези продукти не са подходящи за пране в пералня или на ръка. Почиствайте със суха или леко влажна кърпа.
Изпращаме по Еконт или Спиди с опция ”Преглед и тест”, доставка до 1-2 работни дни.
За поръчки или при възникнали въпроси пишете тук или се свържете с нас на посочения телефон или на Вайбър.