Доставка с Еконт
ОСТАВАТ
00часа
00мин.
00сек.
до големите отстъпки на
Ден за разпродажби
Обявата не е активна. Намери подобни обяви в Работа в Чужбина -> Работа в Холандия в гр. София.

Работа в Холандия – Водопроводчици → Обява 36121545

Работа в Холандия – Водопроводчици, снимка 1
Обявата не е активна!
Работа в Холандия – Водопроводчици, Договаряне
гр. София Изтекла/Деактивирана на 29 октомври 2023г. в 14:04 ч.

Работа в Холандия – Водопроводчици

Top Skills Recruitment
е международна агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в посредничеството за намиране на работа в България и чужбина.

Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

Условия:

· Заплата – 525-605 Е нето на седмица, в зависимост от опита и уменията

· Осигуровки- спрямо местното законодателство

· Работни часове- 40 седмично с възможност за допълнителни часове

Изисквания и отговорности:

· Опит – задължителен

· Чужди езици- английски език/ немски или холндски на добро, разговорно ниво

· Шофьорска книжка

Допълнителни детайли:

· Квартира – предоставена, за сметка на работодателя

Необходими документи:

· Подробна автобиография на английски език

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал в чужбина № 2477 / 12.03.2018
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Преглеждания: 561