Лампа за маникюр Esperanza, UV LED, 40W
Доставка
Лично предаване; Купувача
Лампата е енергоспестяваща. Може да се използва маникюр и педикюр. Втърдява UV гелове и хибридни лакове. Бърза и лесна за употреба. Ергономична форма.
Захранване: 220-240V
Работна честота: 50-60 Hz
Мощност: 40W
Благодарение на професионалната UV лампа ESPERANZA Amber можете да забравите за честите посещения в салони за красота и скъпите процедури за маникюр.
С UV лампата можете да го направите по-бързо, по-евтино и точно както искате. Равномерно втвърдява всички хибридни, акрилни и гел лакове и други препарати за нокти посредством UV светлина.
Лампата е идеална както за самостоятелно оформяне на маникюр и педикюр, така и за малки салони за красота.
Разполага с 12 ефективни светодиода, излъчващи бяла светлина с обща мощност 40W и двойна дължина на вълната от 365nm и 405 nm. Разполага със сензор за движение и дисплей с време за втвърдяване, които значително улесняват работата. Ноктите Ви, ще бъдат красиви и блестящи в продължение на дни или дори седмици.
Преглеждания: 185
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.