Вентилатор за компютър 60х60х15mm, Evercool Fan 6cm, 3pin, 4000rpm, EC6015M12EA, SS300315 → Обява 38546482
Вентилатор за компютър 60х60х15mm, Evercool Fan 6cm, 3pin, 4000rpm, EC6015M12EA, SS300315
гр. София, Редута Наблюдавай
Публикувана/обновена на 08 декември 2025г. в 09:23 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача
Основни параметри:
Производител: Evercool
Тип охладители: Само Вентилатори
Предназначение: За Видео карта, За Чипсет
Спецификации: 30 dBA min.
Размер вентилатор: 6 см
Опаковка: Retail
Детайлна информация / Технически характеристики
Dimensions: 60 x 60 x 15mm
Rated Fan Speed: 4000 RPM
Air Flow: 14.28 CFM
Noise Level: <29 dBA
Power Consumption: 12 V, 0.08 Amp.
Watt: 0.96
Bearing: EL Bearing
Connector 3 Pin Molex