Вентилатор за компютър 40 x 40 x 10mm, Evercool Fan 4cm, 3pin, 5000rpm, EC4010M12EA, SS300317 → Обява 38546620
Вентилатор за компютър 40 x 40 x 10mm, Evercool Fan 4cm, 3pin, 5000rpm, EC4010M12EA, SS300317
гр. София, Редута Наблюдавай
Публикувана/обновена на 07 октомври 2024г. в 09:35 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача
Основни параметри:
Производител: Evercool
Тип охладители: Само Вентилатори
Предназначение: За Чипсет
Спецификации: 21 dBA min.
Размер вентилатор: 4 см
Опаковка: Retail
Детайлна информация / Технически характеристики
Dimensions: 40 x 40 x 10mm
Rated Fan Speed: 5000 RPM
Air Flow: 5.75 CFM
Noise Level: <21 dBA
Power Consumption: 12 V, 0.07 Amp.
Watt: 0.84
Bearing: EL Bearing
Connector 3 Pin Molex