Вентилатор за компютър 60x60x10mm Evercool EC6010M12BA 2 Ball Bearing 4000RPM 3-pin 12V → Обява 40280355
Вентилатор за компютър 60x60x10mm Evercool EC6010M12BA 2 Ball Bearing 4000RPM 3-pin 12V
гр. София Наблюдавай
Публикувана/обновена на 11 август 2025г. в 09:17 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача
РАЗМЕР(мм) 60 x 60 x 10 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 4000 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 15.49 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.16 A
МОЩНОСТ (W) 1.92 W
НИВО НА ШУМ <30 dBA
КОНЕКТОР 3 pin