Вентилатор за компютър 120x120x25mm Evercool 2 Ball Bearing EC12025SL12BA 1200RPM 3-pin 12V → Обява 40303600
Вентилатор за компютър 120x120x25mm Evercool 2 Ball Bearing EC12025SL12BA 1200RPM 3-pin 12V
гр. София Наблюдавай
Публикувана/обновена на 16 септември 2024г. в 11:33 ч.
Купувача
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 1200 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 44.71 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.11 A
МОЩНОСТ (W) 1.32 W
НИВО НА ШУМ <26 dBA
КОНЕКТОР 3 pin