Вентилатор за компютър 120x120x25mm Evercool EC12025H12BA 2 Ball Bearing 2200RPM 3-pin 12V → Обява 40303828
Вентилатор за компютър 120x120x25mm Evercool EC12025H12BA 2 Ball Bearing 2200RPM 3-pin 12V
гр. София Наблюдавай
Публикувана/обновена на 11 август 2025г. в 09:17 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2200 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 84.76 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.33 A
МОЩНОСТ (W) 3.96 W
НИВО НА ШУМ <39 dBA
КОНЕКТОР 3 pin