Вентилатор за компютър 140x140x25mm Evercool EC14025LL12BA 2 Ball Bearing 900RPM 3-pin 12V → Обява 40304446
Вентилатор за компютър 140x140x25mm Evercool EC14025LL12BA 2 Ball Bearing 900RPM 3-pin 12V
гр. София Наблюдавай
Публикувана/обновена на 16 септември 2024г. в 11:33 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача
РАЗМЕР(мм) 140 x 140 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 900 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 56.74 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.18 A
МОЩНОСТ (W) 2.16 W
НИВО НА ШУМ <15.8 dBA
КОНЕКТОР 3 pin