Вентилатор за компютър 120x120x25mm Evercool EC12025HH12BA 2 Ball Bearing 2900RPM 3-pin 12V → Обява 40395929
Вентилатор за компютър 120x120x25mm Evercool EC12025HH12BA 2 Ball Bearing 2900RPM 3-pin 12V
гр. София Наблюдавай
Публикувана/обновена на 25 септември 2024г. в 09:18 ч.
Купувача
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2900 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 103.33 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.85 A
МОЩНОСТ (W) 10.2 W
НИВО НА ШУМ <47 dBA
КОНЕКТОР 3 pin