Вентилатор за компютър 120x120x38mm Evercool EC12038HH24BA 2 Ball Bearing 2900RPM 3-pin 11W → Обява 40396131
Вентилатор за компютър 120x120x38mm Evercool EC12038HH24BA 2 Ball Bearing 2900RPM 3-pin 11W
гр. София Наблюдавай
Публикувана/обновена на 25 септември 2024г. в 09:18 ч.
Купувача
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 38 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2900 RPM
ВОЛТАЖ 24 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 107.49 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.46 A
МОЩНОСТ (W) 11.04 W
НИВО НА ШУМ 45.8 dBA
КОНЕКТОР 3 pin