PSMN1R5-30YLC SMD marking - 1C530L - LFPAK56 / SOT669 N-FET TRANSISTOR - 2 БРОЯ → Обява 40763066
PSMN1R5-30YLC SMD marking - 1C530L - LFPAK56 / SOT669 N-FET TRANSISTOR - 2 БРОЯ
гр. Пловдив, Тракия Наблюдавай
Публикувана/обновена на 17 април в 15:03 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача
30V / 100A / 179W