Дамско бижу PALLAS Exquisit – 17 jewels, Germany → Обява 44990702

Дамско бижу PALLAS Exquisit – 17 jewels, Germany
гр. Димитровград, Хасково Наблюдавай

Публикувана/обновена на 24 януари в 08:56 ч.

Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
Изключително запазен дамски часовник-бижу PALLAS Exquisit от 70-те години. Механичен, със 17 рубина и много дълъг ход при пълно навиване. Работи много точно. Е и изключително красив – с плътна позлата, както на корпуса, който е с орнаменти, така и на капака. Позлатата никъде не е износена! Верижката също е позлатена, с дължина 95 см. Циферблатът е в нежно златисто, стрелките и маркерите /с римски цифри/ - черни и много фини. Механизмът е OTERO - германски часовникови механизми, признати с високото си качество!
Размерите на часовника са: Широчина – 23 мм., с коронката – 25 мм.,
височина – 28 мм., височина 8 мм.
Красива, полезна и много рядка вещ, в отлично състояние. Прекрасна придобивка или подарък за дама, която цени качествени и стойностни винтидж аксесоари. Предлага се в елегантна кутийка!
Ако имате въпроси, готов съм да отговоря. Ако цената ви се струва висока, потърсете подобен часовник с по-ниска. Този, който предлагам си струва парите до стотинка.
Преглеждания: 119
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена
Цена:
110 лв
4 рейтинг
ЧасОн
В Bazar.BG от 28 декември 2023г.
Последно активен вчера в 20:55 ч.
40 обяви на потребителя
Съобщи за нередност!