Самобръсначка-мъжки тример Micro Touch Solo за лице/брада и тяло → Обява 45666959

Самобръсначка-мъжки тример Micro Touch Solo за лице/брада и тяло
гр. София, Банишора Наблюдавай

Публикувана/обновена на 31 юли 2024г. в 09:51 ч.

Състояние
Ново
Доставка
Купувача
Електрическа самобръсначка за оформяне на бради и мустаци

Спецификации:

Мъжки тример Micro Touch Solo, с който можете да оформяте или подстригвате вашата брада или тяло. Уреда е чисто нов и е във фабрична кутия, подходящ и за подарък .
Той има 3 приставки за оформяне на брадата (1 мм, 3 мм, 5 мм), който работи, без да се налага да използваш вода, да слагаш крем или пяна за бръснене!
Благодарение на компактния си размер, можете да носите със себе си Micro Touch Solo навсякъде - супер удобен за пътуване, можете да го поберете във всеки несесер или чанта.
В комплекта има USB кабел, за зареждане на тримера, който може да работи без кабели, когато е зареден до 45 минути.
Подвижна глава която помага за по-добро плъзгане върху кожата. Помощна светлина излизаща от тримера, с която можете да се бръснете и при по слаба светлина.

Комплекта включва:

1 бр. Мъжки тример Micro Touch Solo.
3 бр. Приставки за оформяне (1 мм, 3 мм, 5 мм).
1 бр. USB Кабел за зареждане.
1 бр. Четчица за почистване.
1 бр. Упътване на английски език.

Преглеждания: 267
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена
Цена:
11 лв