SAMSUNG 32” LE32B450C4W → Обява 46262864
SAMSUNG 32”  LE32B450C4W, снимка 1 - Телевизори - 46262864 SAMSUNG 32”  LE32B450C4W, снимка 2 - Телевизори - 46262864 SAMSUNG 32”  LE32B450C4W, снимка 3 - Телевизори - 46262864 SAMSUNG 32”  LE32B450C4W, снимка 4 - Телевизори - 46262864 1/4
SAMSUNG 32” LE32B450C4W
гр. Карлово, Пловдив Наблюдавай
Публикувана/обновена вчера в 14:33 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
Марка
Samsung
Размер
От 24.1 " до 32 "