Обявата не е активна. Намери подобни обяви в Домашен текстил -> Олекотени завивки и одеяла в гр. Варна.

Олекотена завивка Мирабел Лила, Лятна, 200/210 см, Капитонирана - Код WS16065 → Обява 46273788

Олекотена завивка Мирабел Лила, Лятна, 200/210 см, Капитонирана - Код WS16065, снимка 1
Обявата не е активна!
Олекотена завивка Мирабел Лила, Лятна, 200/210 см, Капитонирана - Код WS16065, 28,90 лв
гр. Варна Изтекла/Деактивирана на 09 февруари в 14:04 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача

Красива и стилна олекотена завивка

Дългогодишната ни експертиза като производител на спално бельо ни е доказала, че продуктите, които предлагаме на нашите клиенти трябва да бъдат безкомпромисна комбинация от качество, цена, удобство и практичност.

Стараем се за произвеждаваме и предлагаме за вас именно такива комбинации.

С които бързо и лесно, с един клик да подарите на себе си и семейството си комфорт, спокойствие и естетика.

Инструкции за пране и експлоатация

Поддържайте олекотената завивка в пералня на подходяща програма, изпираща на температура, не повече от 30 градуса.

Използвайте неагресивни перилни препарати, съобразени с цветовете и материите на прането. Сушенето е препоръчително да става в сушилня на програма за деликатни тъкани.

Гладете полиестерните тъкани само на ниски градуси.

Моля, имайте предвид, че изображенията на продуктите са реални, но поради спецификата на всяко устройство и екран е възможно да има разминаване в нюансите.

  • Материя: Микрофибър 100% ПЕ
  • Размер на завивката: 200х210 см
  • Вид: Подходяща за летния сезон
  • Пълнеж: Хипоалергенна силиконова вата 150гр.
  • Начин на изработка: Конечно капитониране
  • Поддръжка: Пране на 30° в пералня

Преглеждания: 95
Още обяви в Bazar.BG