Доставка с Еконт

Предлагаме работа за оператори на машини → Обява 46702221

Предлагаме работа за оператори на машини
гр. Пловдив, Филипово Наблюдавай

Публикувана/обновена на 26 юли в 11:30 ч.

Фирма ЕНИ ГЛАС ЕООД, търси да назначи монтажници на
стъкла и оператори на машини.

тел за връзка: 0887 80 89 80 и 0888 00 34 57

ЕНИ ГЛАС ЕООД е водеща фирма, специализирана в производството на всички
видове стъкла и огледала и обработката им. Във връзка с разширяване дейността
на фирмата в гр. Пловдив, търсим да назначим монтажници и оператори на машини,
за да попълним нашият екип.

Изисквания:

- работа в екип;

- лоялно отношение;

- комуникативност.

- техническа грамотност;

- шофьорска книжка кат. Б (активен
шофьор).

- завършено средно образование.

- опит на подобна позиция (предимство).

Отговорности монтажници:

- Монтаж на душ кабини, огледала, стъкла.

-Презентиране на предлаганите продукти.

- Посещение на обекти за снемане на точни размери и договаряне с клиенти.

-Опаковане и доставкта.

- Прилежност и точност в изпълнението на поставените задачи. Отговорности
оператори:

-Работа с модерни специализирани машини за обработка на стъклата.

-Отговаря за ефективната работа на машината на която работи, за състояние
на инструментите и за качество на произведените изделия.

- Изпълнява дейностите по
автономната поддръжка на машините.

- Следене за правилната работа на
машините и за наличие на необходимите материали

-Спазване на график за посещения и монтажи.

- Спазва всички фирмени изисквания за качество.

-Прилежност и точност в изпълнението на поставените задачи.

-Опаковане и доставкта Ние предлагаме:

-сигурно работно място с разнообразни задачи.

- постоянен трудов договор.

- отлични условия на работа в утвърдена компания.

- мотивиращо възнаграждение и
бонуси, обвързани с постигнатите резултати.

- фирмено обучение.

Ако отговаряте на
изискванията и проявявате интерес към посочената позиция, моля изпратете
автобиография и актуална снимка, или се обадете на Г-жа Димитрова.

Местоположение: Филипово, град Пловдив, област Пловдив

Длъжност: Монтажници на стъкла и оператори на машини

Фирма/обект: Ени Глас ЕООД

Тип на подателя: Фирма - производител

Заетост: Постоянна работа

Договор: Трудов договор

Възнаграждение: Отлично

Бранш: Строителство, Архитектура

Образование: Средно

Ниво в йерархията: Работник/служител

Подходяща и за студенти!
Преглеждания: 356