Доставка с Еконт

Предлагам работа приготвяне на палачинки → Обява 47061730

Предлагам работа приготвяне на палачинки
гр. София, Студентски град Наблюдавай

Публикувана/обновена на 03 септември в 17:31 ч.

Павилион за палачинки в Студентски град търси сериозен и усмихнат човек, който да се присъедини към нашия екип на позиция (служител за приготвяне на палачинки).

Описание на позицията:
Основните задължения включват приготвяне на палачинки и обслужване на клиенти.

Работни условия:
Винаги двама души на смяна
Работни часове и дни: по договаряне
Заплащане: 10 лв/ч

Изисквания:
Опит не е задължителен – ние ще ви обучим!
Внимание към детайлите и желание за работа.
Позитивно отношение и умение за работа в екип.

Какво предлагаме:
Плащане всяка седмица.
Стабилно и дългосрочно работно място.
Приятна и подкрепяща работна среда.
Възможности за развитие.

Ако проявявате интерес към тази позиция, моля, свържете се с нас на тел:
(+359 877 211 045) за повече информация и кандидатстване.
Преглеждания: 161