Оригинален захранващ адаптер BRAUN EK1-240250M2 → Обява 47239032
Оригинален захранващ адаптер BRAUN EK1-240250M2
гр. Габрово, Център Наблюдавай
Публикувана/обновена на 04 май в 10:28 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
Входно напрежение:100 - 240 VAC 50/60Hz 1.5А
Изходно напрежение 24V 2.5A