Обявата не е активна. Намери подобни обяви в Играчки -> Кукли в гр. София.

Колекционерска кукла Rainbow High - Karma Nichols → Обява 47461101

Колекционерска кукла Rainbow High - Karma Nichols, снимка 1
Обявата не е активна!
Колекционерска кукла Rainbow High - Karma Nichols, 139,90 лв
гр. София Изтекла/Деактивирана на 05 декември 2024г. в 14:04 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача
  • КРАСИВА НЕОННА МОДНА КУКЛА. Карма Никълс има уникален дизайн и е облечена в неон от главата до петите. Тя има разкошни, детайлни черти и красива коса. Съберете всички великолепни модни кукли с Rainbow High.
  • Карма се предлага с 2 пълни тоалета и аксесоари за кукли. Облечете я във всеки един от тях, след това смесете и съчетайте.
  • Карма произхожда от семейство на възпитаници на Rainbow High и е готова да направи своя отпечатък с #trending fashion. Тя се предлага с два потника, две поли, мрежесто яке, 2 чифта модерни токчета и др.
  • Тя е напълно артикулирана и подвижна, така че можете да позира на стойката за кукли.
  • ПРО СЪВЕТ - При първото разопаковане на куклата, измийте добре косата й, за да премахнете стилизиращия гел и оставете косата да изсъхне напълно. След това косата й е готова за четка.
  • КАКВО Е ВКЛЮЧЕНО: модна кукла, 2 цялостни тоалета, 2 чифта обувки, четка за коса, 2 закачалки и стойка за кукли.
  • ЛЮБИМА КОЛЕКЦИЯ: Съберете дъгата! Амая Рейн, Стела Монро, Бела Паркър, Карма Никълс, Ривър Кендъл.

Преглеждания: 24
Още обяви в Bazar.BG
Вижте подобни обяви: