Karen Millen / Палто с висока яка и жабо / букле / вълна
Поради новите правила за заплащане на обновяванията на обявите, моля разгледайте и последните страници на профила ми, обявите са активни и евтини.
1. Колаж / L / XL "Karen Millen". Цената е крайна 139,99лв. Марково палто от букле с високо съдържание на вълна. Моделът е уникален, с жабо на дипли, скрито закопчаване, висока тръба яка, която става на щедър ревер. Копчетата и окачвача са брандирани. Като ново е, без дефекти и етикет. Една бройка е. 44EU.
Рамене 42см
Ръкави 63см
ГО 53см едностранно
Талия 49см едностранно
Ханш 63см едностранно
Дължина 92см
Моля, разгледайте и другите обяви и последвайте профила. При покупка за над 90лв, поемам част от доставката до офис на Еконт или правя отстъпка от общата цена, така цената за доставката не изглежда твърде непосилна. Приятно разглеждане. Продажбата е с благотворителна цел, цената не се коментира по никакъв начин. Благодаря за вниманието и отделеното време 🙂
Преглеждания: 69
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.