Сензор за паркиране на заден ход с 8 сензора за паркиране отпред, 4 отзад, 4 LED дисплея-сив
Тип мпс
Автомобили и джипове
Този резервен радар за паркиране на заден ход е оборудван с 8 сензора за паркиране отпред и 4 отзад, както и 4 LED дисплея. Системата използва двоен процесор и усъвършенстван чипсет за подобрено покритие и откриване на препятствия.
Системата е предназначена да осигури повишена безопасност за пътници, пешеходци и членове на семейството, които се намират около движещото се превозно средство. Тя е способна да открива и малки деца и ниски стени, което я прави идеална за използване в различни условия.
Сензорите са устойчиви на замръзване и дъжд, което ги прави подходящи за използване в различни климатични условия. Монтажът и работата на системата са лесни и не изискват специални знания или умения.
Системата работи автоматично при включване на задна предавка и информира водача за разстоянието и позицията на препятствията чрез звуков сигнал и визуален индикатор. Това прави движението на заден ход по-безопасно и намалява риска от злополуки.
Пакетът включва следните компоненти:
1 * Главна контролна кутия
1 * LED дисплей индикатор
8 * Сензори с 2,5M линия
1 * Трион за дупки
1 * захранващ кабел
1 * Ръководство за потребителя
Продуктът е нов. Изпращам с Еконт или Спиди с опция преглед и тест.
Преглеждания: 97
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.