туристически обувки Scarpa Nessun Luogo Mojito номер 39 → Обява 51823867

туристически обувки Scarpa Nessun Luogo Mojito номер 39
гр. Русе Наблюдавай

Публикувана/обновена на 24 септември в 17:18 ч.

Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
Размер
Scarpa Mojito BM небесно синьо – 32605 –350.

Малко използвани , без следи и забележки ,

без никакви изтърквания по грайферите и по подметката .

Цена по магазините около 250 лева .

Scarpa Nessun Luogo e Lontano е невероятно популярна обувка от италианския производител Scarpa, проектирана за града, но наследяваща конструкцията на обувки за планински подход.

Подметката Vibram Spyder осигурява отлично сцепление на всяка повърхност. Дълбоката шнуровка ви позволява да регулирате степента на обиколка, което прави тази обувка много удобна както за града, така и за туризъм. Много чувствителен, който ви създава усещането да ходите боси, но в същото време безкрайно удобно - след като ги облечете, никога няма да искате да ги свалите.

Горната част на обувката е направена от комбинирани материали: дебел естествен велур от теракота + естествен велур от слонова кост (много дълъг език на обувката). Пръстът на обувката е образно гумиран. Гърбът също е защитен от дебел черен гумиран плат. В горната част има 6 двойки малки спретнати отвори и 3 чифта капси за връзване. Името на марката е избродирано на външната странична повърхност с трайни копринено сребристи конци.

Вътрешната страна на обувката има комбинирана подплата. Гърбът и дългият подплатен език са светлосиви, дишащи перфорирани тъкани. Между облицовъчния материал и горния слой кожа е осигурен малък слой изолация. В предната част има плътна мека материя. Стелката в обувката не е естествена. Но това е чисто новата стелка на Meindl. Той е много мек и удобен. Стелката е естествено подвижна.

Междинната подметка EVA е отлична амортизация. Основната подметка е маркова подметка Vibram. Изработена от висококачествена, износоустойчива черна набраздена гума. Подметка с отличен грайфер.

Моделът Mojito е бестселър сред лайфстайл обувките на SCARPA. За всички, които искат да носят стилни обувки и същевременно търсят максимален комфорт. Идеални са за ежедневно носене, но също така и за дълги разходки или разглеждане на забележителности в града. Горната част е изработена от водоотблъскваща велурена кожа и има гумено бомбе. Системата за връзване, взета от света на катеренето, която се простира до пръстите, гарантира възможно най-доброто прилягане.

Преглеждания: 77
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Популярни търсения: scarpa meindl туристически обувки
Цена:
120 лв 61,36 €
958 рейтинг
Иван Иванов Premium Premium
Отговаря бързо
Доставя с % отстъпка
В Bazar.BG от 31 октомври 2013г.
Последно активен днес в 00:44 ч.
Съобщи за нередност!