Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас → Обява 52706057

Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас
гр. Свети Влас, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:52 ч.


Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
68 кв. м.
Цена на кв.м.
1103 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2007
Компания Х представя на Вашето внимание двустаен апартамент в Свети влас.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Свети Влас е модерен и уютен морски курорт, разположен северно от Слънчев бряг и в подножието на южните склонове на Стара планина. Той е известен с чистия си въздух, спокойната обстановка и красивите плажове. Курортът е дом на луксозното яхтено пристанище Марина Диневи , което придава престижен облик на района. Свети Влас е предпочитано място както за семейни почивки, така и за целогодишно живеене.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Разполага с площ от 68 кв.м. разгърната в следното функционално разпределение: спалня, хол с кухненски бокс, баня с тоалетна и тераса.

СЪСТОЯНИЕ: За удобството и комфорта на новите собственици, жилището се предлага напълно обзаведено. Разполага с всичко нужно за едно домакинство.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 0887779990 или на 0882009283 и цитирайте кода към имота: 83314
Преглеждания: 9
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
146 687,25 лв 75 000 €
Цената е с включен ДДС