Телевизор JVC LT-43VA3000 43" Smart Android 4K Ultra HD LED - 100€ Само лично предаване !
гр. Карнобат, Бургас Наблюдавай
Публикувана/обновена на 13 май в 15:12 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Лично предаване
Марка
JVC
Размер
От 40.1 " до 48 "
Продавам този смарт телевизор модел JVC LT-43VA3000 43" (108 см) Smart Android 4K Ultra HD LED. Телевизорът е закупен 2023г от наш маркет. Почти не използван от една год.Кутията и гаранционната карта не са налични. Изображението има забележка по цветовете в дясната страна ( като презредово ). Опитал съм да ги снимам от 6-7 см.От един метър може и да не се разбере, но съм длъжен да го опиша и снимам.Цената разбира се е съобразена с това.