Смарт телевизор Philips 43PFS6855/12 → Обява 53435449
Смарт телевизор Philips 43PFS6855/12
гр. Костенец, София област Наблюдавай
Публикувана/обновена на 07 май в 11:28 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
Марка
Philips
Размер
От 40.1 " до 48 "
---
Основни характеристики
  • Модел: Philips 43PFS6855/12
  • Диагонал: 43" / 108 см
  • Резолюция: 1920 × 1080 (Full HD)
  • Тип панел: LED, плосък екран
  • Smart TV: Да
  • Операционна система: SAPHI
  • Процесор: Dual Core
Картина
  • Видео процесор: Pixel Plus HD
  • HDR: HDR10, HLG
  • Скорост на опресняване: 50 Hz
  • По-добър контраст и по-резки детайли независимо от източника
Подходящ за игри
  • Ниско закъснение при HDMI вход – под 20 ms
  • По-добра видимост в тъмни сцени
Smart функции и приложения
  • YouTube
  • Netflix
  • Mirroring
  • USB recording
Тунери
  • DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T / DVB-T2
Звук
  • Аудио система: 2.0
  • Обща мощност: 20 W
  • Технологии:
    • Clear dialog
    • Night mode
    • Dynamic surround
    • 5-лентов еквалайзер
    • Автоматично изравняване на звука
Свързаност
  • Wi-Fi: 802.11n (2×2)
  • 3 × HDMI
  • 2 × USB
Енергийни показатели
  • Консумация (1000 ч): 39 kWh
  • Консумация в режим готовност: 0.3 W
  • Енергиен клас: E
Размери и тегло
Със стойка: 969.6 × 226.3 × 594.2 мм – 7.9 кг
Без стойка: 969.6 × 78 × 562.6 мм – 7.8 кг