Аргонов апарат TIG-4000AC/DC → Обява 53468847
Аргонов апарат TIG-4000AC/DC
гр. Мъглиж, Стара Загора Наблюдавай
Публикувана/обновена вчера в 09:38 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Лично предаване; Купувача
Инверторен TIG заваръчен апарат ТИГТАГ TIG400 AC / DC 400Amp с HF палене на дъгата, регулиране на квадратните вълни с променлив ток до 100Hz, импулсно заваряване, затихване нагоре / надолу на газта, светодиоден дисплей и висок 40% работен цикъл при 400 ампера. Професионален ултра гъвкав воден 4 метра шланг. Гъвкава глава гъвкав кабел и обвивка Система за охлаждане с вентилатора при нужда за по-тиха работа. Изход ток 400А при 40% работен цикъл необходим консумиран от мрежата ток 17A. Регулируема AC квадратна честота до 100 Hz, позволяваща по-голям контрол на заваръчната вана, осигуряващ по-малко деформиране на детайла от топлината, по-бърза скорост на движение в сравнение с по-малките заваръчни апарати Подходящ за заваряване на всички видове алуминий, стомани цветни черни и сплави, заварява материал с дебелина до 7 мм Microstart HF - подобрена дъга при палене и по-малко смущения в мрежата 2 и 4 такта на спусъка на шланга с регулиране на газовете след подаване, с наклон нагоре / надолу/. Напълно включени импулсни заваръчни режими AC & DC - за да позволи по-голям контрол на топлината в заваръчната вана, което води до по-малко деформиране в сравнение с по-малките заваръчни апарати. Изходящ ампераж DC 10-400A, AC 20-400A ПВ TIG 400A 40%. Захранващо напрежение и ток 380v 17A Напрежение на празен ход 70 V LED Display показва настроения или работен ток AC Честота 20 - 100 Hz AC Balance 30 - 70 % Pulse amperage 10 - 400A Pulse Width 10 - 90 % Pulse Frequency AC 0.5 - 100 Hz Post flow gas 0 - 10 seconds Slope up 0 - 5 seconds Slope down 0 - 5 seconds HF Start Yes 2T/4T Такта ДА Тегло 38,6 KG