Smart TV Telefunken 32HB5500 → Обява 53514478
Smart TV Telefunken 32HB5500
гр. Свищов, Велико Търново Наблюдавай
Публикувана/обновена днес в 20:07 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
Марка
Telefunken
Размер
От 24.1 " до 32 "
Диагонал дисплей
81 cm
Вид телевизор
Технология дисплей
LED
Качество на изображението
HD
Цвят
Черен
Интерфейс
1 x USB
1 x RJ-45
2 x HDMI
1 x Jack 3.5 mm
1 x SCART
1 x D-sub 15 pin
1 x Вход за данни
CI+ slot
Smart TV
Видео приложения
Netflix
Ключови характеристики
USB recording
Видео характеристики
Резолюция
1366 x 768
TV тунер
DVB-C
DVB-T
Аудио характеристики
Мощност на вградените говорители
12 W
Independent control
Не
Свързаност
Wireless
Wi-Fi
Енергийна консумация
Електричесна консумация
31 W