Швейцарски златен пръстен, 18 карата
Моля, прочетете цялата обява внимателно, преди да се свържете с мен. Описана е цялата нужна информация. ⬇️
Елегантен винтидж златен пръстен с изключително рядък перуански изумруд и диаманти от Швейцария.
Предлагам фин и изискан винтидж пръстен, изработен от 18 каратово злато (750 проба), с характерните швейцарски щемпели за качество и прецизност. Бижуто датира от 1930-те години, което му придава допълнителна стойност, характер и неподражаем винтидж дух. Годините, в които е изработен подсказват и за качеството на златото и камъните. Никога не е бил носен от никой.
В центъра е поставен естествен изумруд (5 мм) от вече недостъпните перуански мини, който носи дълбочина и благородна маслено зелена красота. От двете му страни са разположени два естествени диаманта (2 мм всеки), които деликатно подчертават блясъка му и създават изключително хармонична визия.
✨ Пръстенът впечатлява с:
– фина и елегантна изработка
– лекота и удобство при носене (1,12 г)
– класически дизайн с винтидж излъчване
– дискретен, но изискан лукс
Това бижу е повече от украшение – то носи история и стил. Подходящ е както за подарък, така и за нежен и различен годежен пръстен, особено за ценители на винтидж естетиката.
📌 Размер: 53
📌 Отвор халка: 1,69 см
📌 Състояние: отлично, проверен при златар
💶 Цена: 2900€
Перфектен избор за хора, които ценят фината изработка и естествените камъни. Пръстенът не е масово производство, а е от лична колекция и няма как да бъде повторен.
Изпращам с Еконт само с наложен платеж, с опция преглед и тест. Моля, измерете внимателно пръста си (или този на любимата жена), за да сте сигурни за размера преди да направите подобна покупка.
Преглеждания: 17
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.