50" Телевизор Philips 50PFS4012/12 → Обява 54291900
50" Телевизор Philips 50PFS4012/12
гр. София, Света Троица Наблюдавай
Публикувана/обновена вчера в 20:35 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Лично предаване
Марка
Philips
Размер
От 48.1 " до 55 "