LG 32LQ631C0ZA → Обява 54388919
LG 32LQ631C0ZA
гр. Велико Търново Наблюдавай
Публикувана/обновена на 02 май в 14:49 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
Марка
LG
Размер
От 32.1 " до 40 "
Телевизор LG 32LQ631C0ZA
Технически характеристики:
Екран размер: 32" (81.28 cm).
Резолюция: Full HD 1366×768
Мрежови възможности: Безжична Wifi.
Аудио: 10W(2 × 5 W)
Цвят: Черен
№: 510
#ЗАЛОЖИ
#ПРОДАЙ
#КУПИ
Гр. Велико Търново, ул. ,,Полтава" №1А