Adidas Originals Superstar Bonega Platform номер 39 ,5-40 кецове / маратонки
Adidas Originals Superstar Bonega Platform
Номер 40 . Нови .
Красиви , модерни .
Цена по магазините около 120 евро
SST е обновена с подметка с масивна платформа. Единственото нещо, което сте променили, е, че изглежда различно. Подметката е с два слоя лента от лисици, за да се откроява. В допълнение, бродерията с 3-Stripes създава изискан баланс между дебелата подметка и обувката е лесна за съчетаване с всеки стил.
кецове adidas Superstar Bonegaв разцветка "Core Black / Cloud White / Gold Metallic"
Този модел е модерна интерпретация на класическия Superstar, отличаваща се със следните характеристики:
Дизайн с платформа: Обувките разполагат с масивна подметка тип "платформа" (flatform), която включва двуслойна лента около нея за подчертаване на пропорциите.
Материали: Горната част е изработена от естествена кожа с покритие и съдържа поне 50% рециклирани материали.
Комфорт: Моделът включва стелка от мемори пяна (Memory foam sockliner) и междинна подметка от EVA за допълнително омекотяване.
Детайли:
Цветове: Основен черен цвят с бели ивици и златни акценти.
Емблематични елементи: Традиционното гумено предпазно бомбе (shell toe) и бродирани три ленти отстрани.