Пневматичен цилиндър Camozzi 61M2P032A0100 pneumatic cylinder 10bar → Обява 54525663
Пневматичен цилиндър Camozzi 61M2P032A0100 pneumatic cylinder 10bar, снимка 1 - Резервни части за машини - 54525663 Пневматичен цилиндър Camozzi 61M2P032A0100 pneumatic cylinder 10bar, снимка 2 - Резервни части за машини - 54525663 Пневматичен цилиндър Camozzi 61M2P032A0100 pneumatic cylinder 10bar, снимка 3 - Резервни части за машини - 54525663 Пневматичен цилиндър Camozzi 61M2P032A0100 pneumatic cylinder 10bar, снимка 4 - Резервни части за машини - 54525663 Пневматичен цилиндър Camozzi 61M2P032A0100 pneumatic cylinder 10bar, снимка 5 - Резервни части за машини - 54525663 Пневматичен цилиндър Camozzi 61M2P032A0100 pneumatic cylinder 10bar, снимка 6 - Резервни части за машини - 54525663 1/6
Пневматичен цилиндър Camozzi 61M2P032A0100 pneumatic cylinder 10bar
гр. Пловдив, Коматевско шосе Наблюдавай
Публикувана/обновена вчера в 18:21 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача
Предлагаме нов, оригинален италиански пневматичен цилиндър, производство на фирма Camozzi.
тип: Camozzi 61M2P032A0100
модел: Camozzi 61M2P032A0100 pneumatic cylinder
Pmax -10 bar
диаметър: Ø32 mm
ход: 100 mm