Пневматичен цилиндър NORGREN CCN/032/035 pneumatic cylinder 12bar → Обява 54525686
Пневматичен цилиндър NORGREN CCN/032/035 pneumatic cylinder 12bar, снимка 1 - Резервни части за машини - 54525686 Пневматичен цилиндър NORGREN CCN/032/035 pneumatic cylinder 12bar, снимка 2 - Резервни части за машини - 54525686 Пневматичен цилиндър NORGREN CCN/032/035 pneumatic cylinder 12bar, снимка 3 - Резервни части за машини - 54525686 Пневматичен цилиндър NORGREN CCN/032/035 pneumatic cylinder 12bar, снимка 4 - Резервни части за машини - 54525686 Пневматичен цилиндър NORGREN CCN/032/035 pneumatic cylinder 12bar, снимка 5 - Резервни части за машини - 54525686 Пневматичен цилиндър NORGREN CCN/032/035 pneumatic cylinder 12bar, снимка 6 - Резервни части за машини - 54525686 1/6
Пневматичен цилиндър NORGREN CCN/032/035 pneumatic cylinder 12bar
гр. Пловдив, Коматевско шосе Наблюдавай
Публикувана/обновена вчера в 18:22 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача
Предлагаме нов пневматичен цилиндър, производство на фирма NORGREN.
тип: NORGREN CCN/032/035
модел: NORGREN CCN/032/035 pneumatic cylinder
Pmax -12 bar
диаметър: Ø32 mm
ход: 35 mm