Телевизор Philips LED 43PUS8007/12 43” Ambilight Като нов. → Обява 54538811
Телевизор Philips LED 43PUS8007/12 43” Ambilight Като нов., снимка 1 - Телевизори - 54538811 Телевизор Philips LED 43PUS8007/12 43” Ambilight Като нов., снимка 2 - Телевизори - 54538811 Телевизор Philips LED 43PUS8007/12 43” Ambilight Като нов., снимка 3 - Телевизори - 54538811 Телевизор Philips LED 43PUS8007/12 43” Ambilight Като нов., снимка 4 - Телевизори - 54538811 Телевизор Philips LED 43PUS8007/12 43” Ambilight Като нов., снимка 5 - Телевизори - 54538811 1/5
Телевизор Philips LED 43PUS8007/12 43” Ambilight Като нов.
гр. Благоевград, Баларбаши Наблюдавай
Публикувана/обновена днес в 13:56 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Лично предаване; Купувача
Марка
Philips
Размер
От 40.1 " до 48 "