Телевизор '32 PHILIPS 32PHH4200/88 → Обява 54541564
Телевизор '32 PHILIPS 32PHH4200/88
гр. София, Младост 1 Наблюдавай
Публикувана/обновена днес в 17:25 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
Марка
Philips
Размер
От 24.1 " до 32 "
В добро състояние тестван и работи отлично.
Разгледайте и другите ни обяви.
Адрес: ж.к.Младост 1 бул."Андрей Сахаров" 14А