Захранване FSP 700W – FSP700-50ARN (SI Series) → Обява 54550052
Захранване FSP 700W – FSP700-50ARN (SI Series), снимка 1 - Захранвания и кутии - 54550052 Захранване FSP 700W – FSP700-50ARN (SI Series), снимка 2 - Захранвания и кутии - 54550052 Захранване FSP 700W – FSP700-50ARN (SI Series), снимка 3 - Захранвания и кутии - 54550052 Захранване FSP 700W – FSP700-50ARN (SI Series), снимка 4 - Захранвания и кутии - 54550052 1/4
Захранване FSP 700W – FSP700-50ARN (SI Series)
гр. Разград, Център Наблюдавай
Публикувана/обновена днес в 13:19 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
компютърно захранване FSP SI Series модел FSP700-50ARN.
Мощност: 700W (750W peak)
Ефективност: 88%
Характеристики:
+12V линия: 51.7A
120мм вентилатор за добро охлаждане