Зарядно за лаптоп Asus Оригинално A18-150P1A 20V 7.5A 150W 4.5x3.0mm → Обява 54552506
Зарядно за лаптоп Asus Оригинално A18-150P1A 20V 7.5A 150W 4.5x3.0mm, снимка 1 - Части за лаптопи - 54552506 Зарядно за лаптоп Asus Оригинално A18-150P1A 20V 7.5A 150W 4.5x3.0mm, снимка 2 - Части за лаптопи - 54552506 Зарядно за лаптоп Asus Оригинално A18-150P1A 20V 7.5A 150W 4.5x3.0mm, снимка 3 - Части за лаптопи - 54552506 1/3
Зарядно за лаптоп Asus Оригинално A18-150P1A 20V 7.5A 150W 4.5x3.0mm
гр. Петрич, Благоевград Наблюдавай
Публикувана/обновена вчера в 15:58 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
Марка
ASUS
Размер
От 15.6 до 16.9 инча