KTM EXC-R 400 2008 Регистриран, всичко платено. По талон е 9kW, мисля че може да се кара с
А1 категория. Акрапович гърне. Обслужен заден амортисьор. Пали без проблем студен и топъл. Двигателят работи отлично, скоростите влизат нормално. Сменено масло и маслен филтър на 15. 06. 2026г. Нови задни накладки Давам и чисто нови предни накладки. Перка на радиатора, която се включва сама. Единственото е, че има лека кривина на предната джанта ( може да се оправи) Застраховка до Август 2026 и преглед до Септември 2027г. 3300 с лек коментар на място.