VW Tiguan ДОГОВАРЯНЕ * HighLine * 8ск * ТОП* Long* Digital
Чакам да дойде новата кола, затова договорки за цена на място. Кара се всеки ден! 100% Реални километри като растат всеки ден с малко, има история, без удари е! Без пребоядисван детайл! Много внимателно избиран. Стойностен автомобил, истински, технически перфектна и много красива визия! Купуван е от представителство. На вайбър мога да ви пратя и снимките от там. Най-високо ниво на оборудване HIGHLINE и R LINE изпълнение. LONG версия- доста широко вътре + голям багажник! Уникалния AISIN японски автомат 8ск, здрав и безпроблемен, гладко превключване, все едно сама се кара, не е рехавото и скъпо DSG! Сигурен автомобил, ежедневно на пътя, сменено масло на 05. 06 на 189хил км. Обслужен към мотор +нови дискове и накладки, бобини и свещи и др. Не предстоят ремонти, сменени и други неща с оригинални, за да може да се пътува спокойно на дълъг път без изненади! Колата е много тиха, почти не се усеща, че и запалена. Доста добър комфорт в купето. Full Лед - фарове и интериор, амбиентно осветление + отвън около нея свети. Уникален светъл кожен салон и двойна панорама, просторен и широк вътре, отопление на предни седалки и подгрев волан + за зимата има PTC награвагел/калолифер и след секунди от запалването почва духа много топло, плюс че колата загрява за до 5мин на 90 градуса! Ауто на 4те прозореца. Keyless Безключово отключване, заключване и палене. Андроид Ауто и Carplay. Парк пилот камера, темпомат, мъртва зона, предупреждение за кола, ако излизате назад и тя идва отстрани, предупреждение за удар и бие спирачки сама и на пътя про риск и при паркиране, Ел. Багажник и други глезотии, 2 вида оригинални стелки от гума и от плат. 2 ключа! Различни режими на шофиране, оф-роуд и отделно еко нормално и спорт и къстъм, 4х4 Колата е страхотна, усещането е като във нов автомобил, доста е стабилна сравнение с други джипки, стои добре на пътя, в същото време се управлява с лекота все едно е Голф, доста удобна в града. Има малки дребни забележки, не излиза сега от магазина, затова на място се коментира всичко! Красива кола. . . Който харесва модела да заповяда да покара и да се убеди, гр. Плевен. Снимката с разхода е от 13. 06, Плевен - София (+100км в Сф) и обратно до Плевен (общо 400км). Според мен добър разход за бензинова джипка! В дясно това 6. 3 на 100 е от последното палене, но то е изцяло извън града, дефакто на връщане от Сф като тръгнахме вече към Плевен.
Допълнителна инфомация:
- • 4(5) Врати
- • 4x4
- • Bluetooth \ handsfree
- • LED фарове
- • Аларма
- • Антиблокираща система
- • Бордкомпютър
- • Възд. възглавници - Задни
- • Възд. възглавници - Предни
- • Възд. възглавници - Стран.
- • Дълга база
- • Ел. Огледала
- • Ел. Стъкла
- • Ел. рег. на седалките
- • Ел. прогр. за стабилизиране
- • Климатроник
- • Кожен салон
- • Лети джанти
- • Мултифункционален волан
- • Навигация
- • Напълно обслужен
- • Нов внос
- • Панорамен люк
- • Парктроник
- • Подгряване на седалките
- • С регистрация
- • Серво усилвател на волана
- • Автопилот
- • Теглич
- • Тунинг
- • Халогенни фарове
- • Централно заключване
- • Шибедах
Преглеждания: 214
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.