Здравейте, Пускам за продаване S500
w221 (m273 5. 5 388к. с 4matic) Колата е обслужвана и ремонтирана на време и винаги при възможност с оригинални части, а именно: Обслужен мотор, верига , обтегач и вануси. Миналата година. Преди 4 месеца бе сменен всмукателен колектор поради разпадащи се вихрови клапи, ползван е оригинален колектор. Обслужени са предните амортисьори + възглавници във Вабонти. Сменен разпределител на въздуха. Сменени 4 броя дискове - 4 комплекта накладки + обслужена ръчна. Има сменени носачи (горни) отпред. Сменена спирачна течност Прочистена охладителна система + нов антифриз Климатика не е зареждан, последно държеше налягане , работи на студено/топло отлично. Като екстри мисля, че има почти всички екстри за модела, но при прехода от собственик на собственик липсва задната и предната хладилна жабка (отпред не е поръчвана с хладилна жабка като екстра). Има пълен АМГ пакет външен , вътре седалките са претапицирани/правени във фирма MAFF и са добавени разни глезотии предимно на подлакътника. Има масички отзад с монитори и rca-изводимза слушалки и т. н. Колата си е със заводската Harman kardon озвучаване. Сменен е и големия и малкия акумулатор преди половин година. Има инсталиран плейт на 6. 3АМГ (километраж с показатели ) Колата има монтирана газова система на мястото на резервната гума. Гумите са Dunlop Rt1 19 купени чисто нови преди 1 месец. Има Distronic + и Nightvision (работещи) Единствено не е минала детайлинг за да се отстранят вандалските отношения на случайно паркирали коли в близост. Като цяло нямам свободен гараж където да я съхранявам и имам още 3 коли и за това се налага да се разделя с тази красавица . . . Преглед само след предварителна уговорка тук на лично. Благодаря за вниманието. Бартери ме интересуват само за пистов мотор 900/1000 кубика пистов/naked с доплащане от ваша страна или C класа комби w204 (само бензинова 3-ка бензин/газ)