Продава 2-СТАЕН, гр. София, Карпузица
Цена на кв.м.
2407 €/кв. м.
СЛЪНЧЕВ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ДВЕ ТЕРАСИ В НОВ ПРОЕКТ В КАРПУЗИЦА
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР!
Възможност за закупуване на подземно паркомясто или гараж!
Представяме Ви светъл и функционален двустаен апартамент в новострояща се бутикова сграда Алмира 2, част от 'Жилищни сгради Алмира', разположена в спокойната и зелена част на кв. Карпузица.
Жилището се намира на трети етаж и е с южно изложение, което гарантира много естествена светлина и комфорт през всички сезони, а двете тераси предлагат прекрасна гледка към Витоша. Апартаментът е проектиран с практично вътрешно разпределение, което позволява оптимално използване на всеки квадратен метър. Жилището е с обща площ 69.21 кв.м. Разпределението е практично и подходящо както за младо семейство, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Разполагате с просторна спалня, дневна с обособена кухненска ниша и баня. Особено предимство на имота са двете тераси, които предоставят допълнително пространство за сутрешно кафе, работен кът на открито или зона за почивка след натоварения ден. Квартал Карпузица предлага бърз достъп до центъра на София, съчетан със спокойствие и много зеленина.
✓ Директно от строител
✓ Без комисионна за купувача
✓ Без такса поддръжка
✓ Само 18 апартамента
✓ Южно изложение
✓ Висок инвестиционен потенциал
✓ Стени, изградени с тухли Wienerberger Porotherm 25
✓ Вентилируема фасада с широкоформатни плочки
✓ Мазилки Baumit
✓ Дограма с троен стъклопакет и топъл дистанционер
✓ Асансьор Otis - за удобно и сигурно придвижване в сградата
✓ Луксозен италиански гранитогрес в общите части
✓ Модерна архитектура
✓ Отлична енергийна ефективност
✓ Отлични условия за покупка на зелено
Ако търсите спокойствие, качество и уют, това е Вашият нов дом.
📞 За повече информация и заявка за оглед, моля посетете сайта https://almirahomes.com/ или се свържете с отговорните консултанти: тел. 088 48 04 641
Преглеждания: 11
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.