ESL ELV Steering Lock Emulator for Renault → Обява 54796623

ESL ELV Steering Lock Emulator for Renault
гр. Самоков, София област Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 03:25 ч.

Състояние
Ново
Доставка
Купувача
Тип мпс
Автомобили и джипове
Категория части
Електрическа система
Резервни части
Компютри за двигател

Описание

За Renault Samsung универсален емулатор/симулатор на електронна заключваща система на волана ESL / ELV – Plug & Start, без нужда от адаптация

Поддържани автомобили за Renault Samsung Universal Steering Lock Emulator:

– Renault Megane 2 – емулатор за заключване на волана
– Renault Megane 3 – емулатор за заключване на волана
– Renault Clio 3 – емулатор за заключване на волана
– Renault Clio 4 – емулатор за заключване на волана
– Renault Fluence 2 – емулатор за заключване на волана
– Renault Fluence 3 – емулатор за заключване на волана
– Renault Scenic 2 – емулатор за заключване на волана
– Renault Scenic 3 – емулатор за заключване на волана
– Renault Captur – емулатор за заключване на волана
– Renault Latitude – емулатор за заключване на волана
– Renault Samsung – емулатор за заключване на волана
– Dacia – емулатор за заключване на волана

Забележка:

Поради честа смяна на външната опаковка от производителя, моля, гледайте реалния продукт. Функциите остават същите.

Общ преглед на емулатора за заключване на волана Renault:

Емулаторът за заключване на волана Renault е един от най-усъвършенстваните ESL емулатори, налични в момента. Renault ESL емулаторът поддържа автомобили Renault.

Renault ESL емулаторът за заключване на волана е plug and play и не се нуждае от адаптация.

ESL модулът при Renault често се поврежда и много собственици получават грешка в заключването на волана. Универсалният емулатор Renault Samsung Steering Lock Emulator може да се използва, за да се избегне скъпа подмяна.

ELV представлява механична повреда, която се появява в заключването на кормилната колона.

Появата на тази повреда не зависи от друга грешка.

При неизправност, дори ключът на автомобила да е изправен, работещият ключ няма да стартира автомобила, защото ELV заключването на кормилната колона няма да се активира.

В такъв случай обикновено трябва да се монтира нов ELV модул за заключване на кормилната колона и да се програмира към автомобила.

Проблемът със заключването на волана е един от най-честите проблеми в стартовата система на Renault. Представителството на Renault обикновено трябва да поръча ново заключване на волана и да го програмира, което е скъпо и изисква време за чакане.

Електронният емулатор за заключване на волана Renault ще отстрани грешката при неизправност на заключването. Универсалният Renault ESL / ELV емулатор байпасира ELV системата на Renault постоянно. Не се изисква кодиране – просто го свързвате и той отстранява повредата в ESL системата.

Монтаж на Renault Steering Lock Emulator:

Универсалният емулатор за заключване на волана Renault не изисква кодиране. Просто се свързва и се оставя да работи.

Ако искате да преместите емулатора за заключване на волана Renault Megane на друг автомобил за диагностика на повреда, емулаторът може да бъде свързан към друг автомобил без кодиране.

Renault Megane ESL емулаторът за заключване на волана има един лесен за свързване конектор, което прави монтажа възможно най-лесен.


Преглеждания: 7
Другите търсят също
Препоръчани за теб