Peugeot 307 1.6 I
Продавам автомобила най-вече защото почти не се използва. Рядко минавам повече от 1000 1500 км на година в последно време. Директно описвам всички забележки и недостатъци, защото не обичам да губя моето и чуждото време, а и едва ли някой очаква автомобил на 20 години, струващ колкото един iPhone, да е перфектен. Недостатъци / неща за подобрение: -Вече си има ръждичка по праговете. -Има леки козметични забележки на места, видими от снимките. -Задният десен стоп е леко чукнат и не съм го сменял. - Предните фарове вече са за полиране - След някой друг месец е хубаво да се смени маслото не защото са направени километрите, а защото ще е поостаряло. - Акумулаторът вече е на доста време и ако не се кара и зарежда редовно, е възможно зимата да създава проблеми. Това са предимно консумативи и козметични неща. Плюсове: - Двигателят се оказа много читав. Никога не ми се е налагало да доливам масло нито капка. - Добра ходова част. За хечбек има доста прилична возия. - Всичко е платено към момента, остава само втората вноска по застраховката. Минава преглед без никакви проблеми. Перфектна е като показатели - ЕВРО 4 - Със зимни и летни гуми + железните джанти - Последно съм сменял датчик на коляновия вал с Bosch и е сложено чисто ново гърне. За момента, освен нещата по-горе, които са предимно консумативи, обслужване и козметика, няма нещо, което да ми прави проблеми при диганостика.
Допълнителна инфомация:
- • 4(5) Врати
- • Антиблокираща система
- • Бордкомпютър
- • Възд. възглавници - Предни
- • Възд. възглавници - Стран.
- • Ел. Огледала
- • Ел. Стъкла
- • Ел. прогр. за стабилизиране
- • Климатик
- • С регистрация
- • Серво усилвател на волана
- • Централно заключване
Преглеждания: 39
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.