Peugeot 407
Продавам въпросното пежо което вече 2 години и половина ми служи доста добре. Изключително економичен автомобил който ми гори от несебър до софия и обратно не повече от 60-80 евро на газ(според начина ми на каране дали я натискам повече или дали климатика работи). Има си козметични забележки както вън така и вътре но е нормално за годините си. Има нови фарове сменени преди месеци, нови крушки за фаровете, сменени са говорителите на предните 2 врати с доста по добри, има газова бутилка вписана в талона около 40литра . Интериора си е доста запазен за 20г кола, но да започна с негативите. .. Дросел клапата прави някакъв проблем и най вероятно е за смяна, климатика ми също не е наред при загряла кола не се пуска, за смяна са вече накладки и някой други неща като консуматив. .. Преди няколко дни фрукна камаче и удари стъклото и има около 4-5 см нацепено стъкло от страната на шофьорското място. .. .Причината за продажбата е че сме решили да вземаме по нова година кола, а цената е ниска предвид нещата които трябва да се направят. .. Колата си върви много добре не съм пестил по нея и съм правил доста неща по нея за които имам и сервизна история. .. За повече информация на лично или на телефон: 0876232331. .. . ЦЕНАТА Е В ЕВРО!
Допълнителна инфомация:
- • 4(5) Врати
- • LED фарове
- • Бордкомпютър
- • Газова уредба
- • Ел. Огледала
- • Ел. Стъкла
- • Климатроник
- • Лети джанти
- • Печка
- • С регистрация
- • Сервизна книжка
- • Автопилот
- • Централно заключване
Преглеждания: 19
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.