Citroen C4 Cactus
Марка и модел
Citroen C4 Cactus
Здравейте , предлагам на вашето внимание семейният ни c4 cactus , който е без аналог на нашия пазар и по долу ще изброя защо и какво повече има конкретният автомобил от всеки друг такъв : - Колата е с цялостно подменено окачване на немската фирма musketier , от там идват + 2, 5 см височина и увеличена товароносимост ( пазя документацията му , както и старото оригинално ) + още 1, 5 см получава от летните гуми и джанти , тоест общо колата е с 4 см по висока и се справя безпроблемно с градската джунгла - Метална кора под двг - Орг напречни греди - Лед на късите osram night breaker led gen 2 ( официално сертифицирани за движение по обществени пътища ) - Full led отзад , като стопа е усилен - Черни динамични ( бягащи ) странични мигачи - Тонирани предни стъкла с 20% ( до 30% е разрешено по закон ) , въпреки , че са опушени фабрично задните , също са фолирани за допълнителна ув защита - Преден парктроник ( само моделите с функция за самопаркиране имат ) - Добавени сензори за мъртва точка и заден трафик - Добавен безжичен карплей/андройд ауто - Добавен оборотомер и темп на двг ( може да показва и други неща , волтажи , темп на маслото итн. . ) - Преправен къп холдер с 3 принтер за 2 чаши ( орг е само за една ) - Добавено осветление ( плафон ) отзад ( фабрично с и без панорама нямат ) - Добавено rgb ( може да се променят цветовете ) осветление в краката на водача и пасажерите - Оригинални ( фиксирани ) щори на панорамата , задно централно и странични стъкла - Субуфер монтиран под предна пасажерска седалка - Видеорегистратор ( преден ) - Допълнително осветление в багажника ( около целия светъл отвор ) - ветробрани на предните прозорци Преди 30 хил км е сменен ангренаж , свещи , капак на клапаните с орг , водна помпа ( първата ) , термостат ( целият корпус ), пистов ремък , чистена е цедка на маслената помпа и са подменени всички съпътстващи ги консумативи , януари месец последно е била в ситроен на сервизна акция за проверка на ангренажа и софтуер на двг . Има нов AGM акумулатор ( заради стар/стопа ) с оставащи 2 г гаранция и 2 ри чифт джанти ( орг черни 17 ки ) с зимни гуми Пускам линк с нощно клипче на което ще можете да видите част от нещата , които е невъзможно ( или трудно ) да се забележат през деня . https: //youtube. com/shorts/5qWYdboRxBY? is=b-Zs5BrwcXQHKPxx Колата има Винетка до края на Декември , каско и гражданска на вноски . Отзад на бронята има малка щета ( ожулено ) , която още не е заведена . Колата е хубава и си заслужава да се види , продажбата не е спешна , бартери не ни интересуват , прехвърлянето е задължително ! При интерес на посочения телефон , може и на вайбър , само ще помоля да се звъни в нормално време , тъй като сме с малко дете и лягаме рано , благодаря за проявеният интерес !
Допълнителна инфомация:
- • 4(5) Врати
- • Bluetooth \ handsfree
- • GPS сист. за проследяване
- • LED фарове
- • OFFROAD пакет
- • Антиблокираща система
- • Бордкомпютър
- • Възд. възглавници - Задни
- • Възд. възглавници - Предни
- • Възд. възглавници - Стран.
- • Ел. Огледала
- • Ел. Стъкла
- • Ел. прогр. за стабилизиране
- • Климатроник
- • Лети джанти
- • Мултифункционален волан
- • Навигация
- • Напълно обслужен
- • Панорамен люк
- • Парктроник
- • С регистрация
- • Серво усилвател на волана
- • Автопилот
- • Тунинг
//www.youtube.com/embed/5qWYdboRxBY
Преглеждания: 33
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.